« نقش مطبوعات درکشورها منعکس کردن آرمان های ملت است . مطبوعات باید مثل معلمینی باشند که مملکت وجوانان را تربیت می کنند . »

«امام خمینی (ره)»

« آنچه که از مطبوعات یک جامعه مورد انتظار است ، این است که معلومات مردم را بالا ببرند ؛ این کار و این مسئولیت به معنای اثرگذاری مستمر برروی ذهن و فکر یک مجموعه ای از مردم است که همین دارای اهمیت است. »

« مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) »

مطبوعات به عنوان یکی از ابزارهای مهم توسعه ، نقش بسزایی درشکوفایی فرهنگ جوامع برعهده دارند وتاثیر مهم آن درگسترش آگاهی عمومی و تبادل افکار و اندیشه ها برکسی پوشیده نیست .

ویژگی های خاص این رسانه باعث گردیده است دراین مقطع زمانی بیش از هر زمان دیگر در طول تاریخ کشورمان ، مورد اقبال عمومی قرار بگیرد و بعضا با سایر وسایل ارتباط جمعی به رقابت بپردازد.

پایگاه خبری دریا متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیران و مسئولین سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئولین این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

پایگاه خبری دریا  در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کند و مصمم است تا تمام تلاش خود را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی تحت نظر مقام معظم رهبری )مد ظله العالی) انجام دهد.

پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌داند و امیدوار است بتواند در راه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشد.

پایگاه خبری دریا به هیچوجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی توجه می کنند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.

اکنون پایگاه خبری دریا در دسترس مخاطبان است و متعهد است در راه عزت و اتحاد مسلمین و پیگیری آرمان‌های انقلاب مردمی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هرگز دست خود را در دست کسانی که منافع ملت ایران اسلامی را هدف گرفته اند قرار ندهد.

حوزه ی فعالیت:

شهرستان عسلویه

جنوب استان بوشهر شهرهای بندردیر – بندرکنگان – جم

ایمیل:   darya24info@gmail.com

باسپاس

سردبیر آقای حیدری 

مدیر مسئول  خانم بحرانی

کاندیدای محترمی که قصد شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی سال ۹۶ را دارند می توانند جهت تبلیغات  از طریق واتس اپ یا تلگرام با  شماره ۰۹۱۷۹۹۳۰۰۹۱  ارتباط برقرار نمایند 

 پایگاه خبری دریا

%d9%87%d8%af%d8%b1-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a72